Ihastes peeti Tartumaa Talvekarika kolmas etapp

Pühapäeval Ihaste Ratsabaasis peetud Tartumaa Talvekarika kolmandal etapil näitasid parimat tulemust Ann Inger Kari, Kelli Laev ning Urmas Raag.

Kari (Viljandimaa) võitis meetrise puhtusele ja kiirusele toimunud parkuuri hobusel One Wind puhta sõidu ja teise koha omanikust Jaak Kaldast (Tartumaa) Pahhe’l ligi 5 sekundit kiirema ajaga. Kolmanda koha võitis samuti vigadeta sõidu juures Stella-Ingrid Liinamäe (Tartumaa) hobusel Fresh-Finesse.

110 cm kõrguse kahefaasilise klassi võitis 20 võistluspaari hulgas Kelli Laev Free Bayl, alistades teiseks tulnud Sandra Tituki ja Arabella ning kolmanda koha omaniku Stefani Sabrodini Eeral. Kõik nimetatud sportlased kuuluvad Tartumaa Ratsaspordiklubisse ning läbisid parkuuri vigadeta.

Päeva kõrgeima, 125 cm-se sõidu auhinna viis koju Tartumaa RSK esisõitjaid Urmas Raag hobusel Geraldine, kellele pakkusid väärilist konkurentsi teise koha omanik Catlyn Resto (Tartumaa) ja London ning kolmanda koha omanik Gunnar Klettenberg (GKG) hobusel Arezzo.

Võistluse raames peeti ERL kalenderplaani väliselt veel kaks klassi. 70 cm kõrgusel võisteldi puhtusele ning 14 startinust jäid esikohta jagama 7 võistluspaari, kellest ülekaalukalt kiireimat aega näitas Helen Õunapuu Riinal. 80-90 cm kõrguse kahefaasilise sõidu võitis enam koolisõitjana tuntud Liivimaa RSK sportlane Grete Laarmann Antsul.

Tartumaa Talvekarika Ihaste etapi tulemused ning punktitabeli pärast 3. etappi leiate: http://www.hobumaailm.ee/index.php?page=37&m=1&y=2012&id=745