Ihastes põhisõidu parim Hanno Ellermann, Kärt Kaseorule jällegi kaks võitu

Hanno Ellermann – JACOBA STUD FUMOSA. Foto: Kylli Tedre-Gavrilov / www.kyllitedre.com

22.detsembril toimus Ihastes takistussõiduvõistlus, mille raames peeti ka laste ja noorte võistkondliku karikasarja II etapp. Põhiparkuuriks oli ümberhüpetega 130 cm rada, mille võitis Hanno Ellermann (ESHKS) hobusega Jacoba Stud Fumosa. Kärt Kaseorg (Viljandimaa RSK) ja Aga Flamenco Von Feicht noppisid sarnaselt novembri võistlusega ka sel korral kaks võitu.

Võistluspäeva alustati jällegi võistkondlike sõitudega. Karistuspunktideta lõpetas sel korral kaks tiimi, kiiremate aegadega sai parima tulemuse kirja 5. tiim. Tiimi koosseisu kuuluvad Viljandimaa RSK liikmed – Lene Varula ja Monsson, Hannah Kaarma ja Caikors, Liis Kabral ja Peltsebul ning Susan Kaleta Herreraga. Karikasari lõppeb finaaliga, mis toimub juba 5.jaanuaril.

Võistluspäeva jätkas 100 cm puhtus-kiirus parkuur, kus kaksikvõidu võttis Kärt Kaseorg (Viljandimaa RSK) hobustega Aga Flamenco Von Feicht ja A Carte D’or. Kolmanda positsiooni hõivas leedulanna Annija Varna hobusega Candy.

Sarnaselt eelmise sõiduga võitis 110 parkuuri samuti Kärt Kaseorg (Viljandimaa RSK) hobusega Aga Flamenco Von Feicht, teisele kohale sõitsid end Kirke Ilves (Suuresti RSK) ja Zahrazad. Kolmandad olid Stefani Sabrodin (Tartu Kalevi RK) ja Picanto M.

120 cm sõidus osales 13 paari. Puhtus-kiirus sõidu võitis Marlene Makarov (Audruranna RSK) hobusega Emora.

Võistluse põhisõidus osales vaid seitse paari. 130 cm põhiparkuuri lõpetasid puhtalt kaks paari – Hanno Ellermann (ESHKS) ja Jacoba Stud Fumosa ning Susan Kaleta (Viljandimaa RSK) ja Hudson Hornet. Vaid esimene paar hüppas ka ümberhüpped puhtalt ja noppis sellega ka esimese koha. Kaleta ja Hudson Hornet teenisid 4kp. Kolmanda koha sai samuti Hanno Ellermann (ESHKS) hobusega Graffiti, kellega teeniti põhiparkuuris 5 kp.

Tulemused: https://ratsanet.ee/system/files/6739/TS_Ihaste_22.12.18.pdf?1545544057