Ihastes selgusid Tartu Linna Sisemeistrid kahevõistluses

Britt Getter Astover ja Je T’Adore autasustamisel. Foto: Karl-Kristjan Saar

15. veebruaril toimus selle aasta esimene kahevõistlus Ihaste Ratsakeskuses, kus selgusid ka Tartu Linna Sisemeistrid kahevõistluses. Parimad selgitati kolmes vanuseklassis – lapsed ja juuniorid; U25 ning seeniorid.

Päeva esimese võistlusklassi avatud arvestuse (skeem ABC1 ja 80 cm parkuur) võitis Maarja Maksimov (Pärnumaa RSK) hobusega Cezanne. Paar asus juhtima peale koolisõitu ning eksimusteta parkuur tagas kindla võidu. Sõidu arvestuses teisel kohal lõpetasid Britt Getter Astover (Tondi RSK) ja Je T’Adore, kes krooniti ühtlasi ka Tartu Linna Sisemeistriteks laste ja juunioride vanuseklassis. Kolmanda koha said Maris Parmakson (Liivimaa RK) ja Galardo. SMV arvestuses hõbemedali teenisid Teele Mägi (Liivimaa RK) ja Skarleta, pronksmedalil lõpetasid Susanna Sõrra (Nõo RK) ja Olmar.

Üksteist paari osales teises võistlusklassis (FEI test 2020 CCI1* ja 100 cm parkuur). Avatud arvestuse ja SMV arvestuse esikolmiku moodustasid samad paarid. Avatud arvestuse esikoha ja kulla viisid koju Sigrid Lain (Liivimaa RK) ja Lootus, napilt teiseks jäid Kätlin Punnek (Nõo RK) ja Lexus, kolmanda poodiumikoha hõivasid Brita Tuvi (Viljandimaa RSK) ja Hindenburg.

Päevale panid punkti seitse sportlast, kellel tuli läbida FEI test 2020 CCI2* A skeem ja 110 cm parkuur. Sõidu esikoha ja ühtlasi ka kõrgeima poodiumikoha seenioride SMV arvestuses pälvisid Erkki Hõim (Tartu Kalevi RK) ja Roleks. Teised nii sõidu kui ma SMV arvestuses olid Kaire Kalm (ESHKS) ja Cavalier. Kolmanda koha sõidu arvestuses hõivas jällegi Erkki Hõim, sedapuhku ratsuga Aspirin. Kolmanda koha SMV arvestuses sai Ervi Kaasiku (Nõo RK) ratsuga Cendoria S.

Tulemused: https://ratsanet.ee/system/files/8123/2V_Ihaste_15.02.20.pdf?1581945641