Ihastes selgusid Tartu Linna sisemeistrid takistussõidus

Autor: erakogu

12.veebruaril toimus Ihastes sõbrapäeva takistussõit, mille raames selgusid ka Tartu Linna sisemeistrid takistussõidus. Võistluse jooksul tehti üle 100 stardi, mõõtu võeti neljas võistlusklassis. Põhisõiduks oli rajameister üles seadnud 120 cm raja, mille parimad olid Adeli Pitilimov ja Jillz.

Handicap 60/70 cm avatud arvestuse sõidus oli võistlustules kolmkümmend üks paari. Parima tulemusega lõpetasid sõidu Lisanna Petrov (Tartu Ratsakool) ja Anella.

Neljakümne seitsme osalejaga 80/90 cm handicap sõidus selgitati ka Tartu Linna SMV laste ja poniratsanike parimad. Sõidu arvestuses jäid esikohta jagama 3 paari –  Sofi Kurvits (Tartu Ratsakool) hobustega Mon Lady ja Anella ning Getter Somelar (Liivimaa RK) ja Iibis Korall. Poniratsanike SMV arvestuses olid parimad Sofi Kurvits (Tartu Ratsakool) ja Mon Lady, laste arvestuses noppisid meistritiitli Marilen Anijärv (Tartu Kalevi RK) ja Daylian D.V.

27 paari startis 100/110 cm rajal, eksimusteta sooritusi oli kaheksateist. Sõidu raames selgusid ka SMV parimad harrastajate ja juunioride arvestuses. Sõidu võidu väärilise esituse tegid Vanessa Mälberg (Tartu Kalevi RK) ja Bogeyman, teise tulemuse said kirja Marko Reinman (Estreka) ja Donatella, kolmanda tulemuse sõidu arvestuses ja SMV juunioride kulla sõitsid välja Laura-Ly Vaarend (Tartu Kalevi RK) ja Ali Bey. Harrastajate SMV meistriks sõitsid end Anna Talas (Tartu Kalevi RK) ja Milord.

Viimaseks võistlusklassiks oli 120 cm puhtus-kiirus parkuur, kus osales üheksa paari. Sõidu raames selgusid ka seenioride klassi SMV parimad. Sõidu võidu noppisid Adeli Pitilimov (Nõo RK) ja Jillz. SMV seenioride meistriks krooniti Gea Kiudorf (Pärna RKS) ratsuga Lamborghini.

Kõik tulemused leiab siit.