Ihastes selgusid Tartu Linna SMV parimad

Tartu Linna SMV parimad seenioride arvestuses – Anette Leppik ja Samurai’s Miracle © Photo: Mari Ann Selge / selge.smugmug.com

16. oktoobril toimus järjekordne takistussõiduvõistlus Ihastes, kus sel korral selgitati ka Tartu Linna SMV parimad. Võistluse raames viidi läbi neli parkuuri, põhiparkuuriks oli 120/130 cm handicap.

Põhiparkuuriks oli rajameister üles seadnud 120/130 cm handicapi, mille raames selgusid ka Tartu SMV parimad seenioride arvestuses. Sõidus osales kümme paari, täpselt pooled neist läbisid raja vigadeta, kusjuures startisid kõik paarid 120 cm rajal. Sõidu võitsid Helen Rätsepp (RK Ruila Tall) ja So Chic V ‘T Gelutt Z. Seenioride arvestuse SMV kulla viisid koju sõidu arvestuses kolmandal kohal lõpetanud Anette Leppik (Tartu Kalevi RK) ja Samurai’s Miracle. Teise tulemuse sõidu arvestuses said kirja Doris Mänd (ESHKS) ja Warcellari V.

100/110 handicap rajal oli võistlustules kakskümmend neli paari, kusjuures selgusid sõidu raames ka Tartu SMV parimad juunioride arvestuses. Sõidu võidu noppisid Siret Saks (Liivimaa RK) ja Ourson Van T&L. Juunioride Tartu SMV meistritiitli sõitsid välja sõidu arvestuses teiseks tulnud Ann Öpik (Nõo RK) ja Warlock.

50 paari startis 80/90 cm puhtus-kiirus rajal. Sõidu raames toimus ka kaks Tartu linna SMV arvestust – poniratsanikele kõrgusel 80 cm, lastele ja harrastajatele kõrgusel 90 cm. Sõidu võitsid Bärbel Balodis (Viljandimaa RSK) ja Aga Flamenco Von Feicht. Tartu Linna SMV parimad laste arvestuses olid Laura-Mari Möller (Pärna RSK) ja Picodellas, poniratsanike meistritiitli sõitsid välja Oskar Muul (Nõo RK) ja Tarapita. Harrastajate Tartu SMV parimad olid Triin Visnapuu (Liivimaa RK) ja Lumine.

Võistluspäeva esimeseks parkuuriks oli 70 cm puhtus-kiirus rada, kus võidu noppisid Grete Triisa (Viljandimaa RSK) ja Rokit.

Tulemused: https://ratsanet.ee/system/files/10112/TS_Ihaste_16.10.21.pdf?1634558623