Ihastes toimus Tartumaa Meistrite karikasarja II etapp

Põhisõidu võitjad. Foto: Cathy Toomast

27. juunil toimus Ihaste Ratsakeskuses takistussõiduvõistlus, mille raames viidi ka läbi Tartumaa Meistrid 2020 karikasarja II etapp. Päeva jooksul võisteldi neljas parkuuris, põhisõit oli kõrgusel 120-130 cm. Põhisõidus noppisid võidu Stella-Ingrid Liinamäe ja Calimeo Von Cimely.

Põhisõidus kõrgusel 120-130 cm osales 10 paari. Puhtusele-kiirusele peetud sõidus oli vigadeta sooritusi kolm, kusjuures kõik paarid startisid 120 cm rajal. Parima tulemuse said kirja Stella-Ingrid Liinamäe (Tartu Kalevi RK) ja Calimero Von Cimley, teise koha väärilise sõidu tegid Carolina Adriana Lillevälja (Tartumaa RSK) ja Power Boy, kolmanda koha said Melissa-Marion Amiel (Viljandimaa RSK) ja Ovaro Van De Kattenberg. Kõiki tulemusi vaata lähemalt SIIT.

Handicap 110/115 cm rajal oli võistlustules kakskümmend kaks paari. Sõidu raames koguti ühtlasi ka TM karikasarja punkte avatud klassi arvestuses. Sõidu võitsid kiire ajaga Heleene Pruunsild (ESHKS) ja Quince. Napilt teisele kohale jäid 0,5 sekundilise kaotusega Deily Aul (Tartumaa RSK) ja Lakrica, kolmandale kohale platseerusid ka põhisõidus kolmandad olnud Melissa-Marion Amiel (Viljandimaa RSK) ja Ovaro Van De Kattenberg. Kõiki sõidu tulemusi näeb SIIT.

Puhtusele-kiirusele toimus ka 90 cm parkuur, kus jällegi koguti ka TM arvestuse punkte – sarja kuni 18a ja harrastajate arvestuses. Võidukad olid selles sõidus Grete-Liis Lepp (Liivimaa RK) ja Charlene. Vaata kõiki tulemusi SIIT.

Võistluspäeva alustati 60-70 cm sõiduga, mille raames samuti koguti Tartumaa Meistrite karikasarja punkte, sedapuhku tutvumisklassi arvestuses. Võidu viisid koju Gertu Marion Lepp (Liivimaa RK) ja Charlene, teise tulemuse said kirja Viivika Virga (Tartu Ratsakool) ja Gianni, kolmandad olid Vladimir Kazakov (Tartu Ratsakool) ja Fairy-Tale. Tulemused

Karikasarja punktiarvestusel saab silma peal hoida SIIN.