Ihastes võistlesid pühapäeval takistussõitjad

Möödunud pühapäeval lõpetati sisehooaega Tartumaalgi. Ihaste Ratsaspordi- ja Vabaajakeskuses võistlesid takistussõitjad neljas võistlusklassis. Võistlus ei kuulunud ERLi kalenderplaani.

Päeva alustati parkuuriga kõrgusel 60 cm, mis peeti vaid puhtusele. Vigadeta läbis raja ning jagas sellega esikohta kaheksa võistluspaari. 80 cm kõrgusel võeti juba mõõtu nii puhtuses kui kiiruses. Parimaks osutus Annika Birk hobusel Rumston jättes teiseks Maris Parmaksoni hobusega Vejas ning kolmandaks Aigi Veberi hobusel Perikles.

Kaks alavõitu õnnestus pühapäeval Ihastest võtta Kristi Vilul. Teistele püüdmatuks jäi ta hobusel Pateetika nii 100 cm kui 110 cm kõrguste takistustega parkuurides. Lisaks saavutas Vilu 100 cm sõidus kolmanda koha hobusel Rubens. Selles sõidus saavutas teise koha Nina Engman hobusel Jamaica. 110 cm parkuuris oli teine Annika Veerpalu Basiliol, kolmas Urmas Kõrgvee Heraklesel.

Ihaste võistluse tulemuste protokollid leiate aadressilt http://www.parkuur.ee/Tulemused/2010/Kevad2010protokollid[1].pdf

Hillar Talts