Incukalns kutsub juulikuus kaheks nädalavahetuseks võistlema

Lätimaal Sigulda ja Riia vahel asuv Incukalnsi ratsakeskus, kus kahel eelneval aastal on korraldatud ka rahvusvahelist takistussõiduvõistlust, kutsub tänavu juulis naaberriikide takistussõitjaid kaheks järjestikuseks nädalavahetuseks.

Incukalnsis toimuvad sel aastal võistlused 14.-15. juulil ning 20.-22. juulil. Korraldajateks on ntraditsiooniliselt Viktoria Ratsaspordiklubi ja kohalik Noorte Ratsanike Kool. Tänavu on enim tähelepanu pööratud lastele ja juunioritele. Mõlema nädalavahetuse parkuuride kõrgused algavad 50 cm ja lõpevad 135 cm juures, seega sõite jätkub igale maitsele. Korraldajad pakuvad kaugemalt tulnutele võimalust jääda kahe võistluse vahepealseks ajaks Incukalnsi, kus lisaks korralikule hobuste majutamise võimalusele pakutakse ratsutajatele ja nende kaaslastele mitmeid erinevaid seminare, samuti rikkalikku meelelahutusprogrammi.

Mõlema Incukalnsi võistluse juhendid on leitavad ERL-i kodulehekülje kalenderplaani rubriigist aadressil http://www.ratsaliit.ee/est/g113s3370?mode=print .