Inglismaa kestvusratsutaja Eestimaal, huvi korral toimuks koolitus

Eestimaad on hetkel külastamas Inglismaa kestvusratsutaja Emma Nelson. Huvi korral võiks ta oma teadmisi ka Eesti kestvusratsutajatele ja selle spordiala huvilistele jagada.

Emma Nelson on Suurbritannia noorte koondise kandidaat, kes on töötanud nii Inglismaa ratsutajate kui ka Saksamaa ja Hispaania noorte koondise ning Portugali seeniorite koondise hooldusmeeskonnas. Samuti on tal endal palju rahvusvaheliste võistluste kogemusi. Emma kuulub ka Briti noorte koondise komiteesse. Tal on laialdased teadmised nii hobuste treenimises, võistlustel osalemises kui ka hobuste söötmises ning sobivate hobuste valikus.

Seega – kui on piisavalt huvilisi, on plaanis korraldada vastav loeng. Osalemise soovist palun teatada Kätlin Leissonile tel: 52 11 607 või e-mail: kleisson@yahoo.com . Samuti oleks kena, kui annaksite teada, millest te soovite põhjalikumalt kuulda, kuna siis saab Emma Nelson oma ettekande paremini ette valmistada.

Emma Nelson on Eestis mai lõpuni, nii et loengu organiseerimine jääks sellesse ajavahemikku, kuid täpsem info aja ja koha suhtes otsustatakse hiljem.

Kätlin Leisson