Ingrid Klimke ja FRH Escada tegid kõikidele silmad ette Lumühleni FEI Classics etapil

Ingrid Klimke triumfeeris võitjana möödunud pühapäeval Saksamaa legendaarses kolmevõistluskeskuses Luhmühlenis, olles parim CCI4* tasemel peetud FEI Classics hooaja eelviimase etapi.

Sakslanna Ingrid Klimke saavutas kodumaise suurturniiri võidu hobusega FRH Escada JS, kellega asuti liidriks juba pärast koolisõitu. Surve liidrile oli kogu võistluse ülisuur, sest esiviisik mahtus vähem kui nelja karistuspunkti sisse, kusjuures uusmeremaalanna Jonelle Price`i ja Faerie Dianimo vahe Klimke ja Escadaga oli pärast koolisõitu vaid 0.1 punkt.

Esiviisik, kuhu kuulusid lisaks nimetatutele veel sakslane Michael Jung hobusega La Biosthetique Sam, austraallane Christopher Burton hobusega Graf Liberty ning ülikogenud uusmeremaalane Sir Mark Todd hobusega NZB Campino, läbis täies koosseisus krossi nulliga, tehes viimase võistluspäeva ülipõnevaks. Kõikide närv pidas takistussõidus vastu ning muudatusi paremusjärjestuses ei tekkinudki.

Enne FEI Classics viimast etappi, mis toimub 3.-6. septembrini Suurbritannias Burghley`s, on kindlaks liidriks Klimke, kes võitis muide hobusega Horseware Halo Bob ka tänavuse hooaja avaetapi Prantsusmaal Pau`s. Klimke on kogunud 42 punkti. Teisel kohal asub hetkel 25 punktiga Klimke kaasmaalane Michael Jung, maailma esnumbril britil William Fox-Pitt`l on punkte 23.

Täiendavat infot Luhmühleni suurvõistluse kohta leiate aadressilt http://tgl.luhmuehlen.de/index.asp?tree_id=20&sprache_id=2