Ingrid Klimke ja Horseware Hale Bob uued Euroopa meistrid, võistkondlik kuld Suurbritanniale

Eile jõudsid Poolas Strzegomis lõpule Euroopa Meistrivõistlused kolmevõistluses, kus pärast krossi juhtima läinud Ingrid Klimke suutis hobusega Horseware Hale Bob võita tiitli, võistkondlik kuld Suurbritanniale.
 
 

Pärast krossi kujunes olukord Strzegomis üpriski põnevaks, kui esikuuiku vahed olid küllaltki väikesed, jäädes enamuses positsioonides alla ühe maha-ajamise takistussõidus. Poola takistussõidu rajameistri Symon Taranti seatud rada osutus paljudele jõukohaseks ja nii tulid enamus liidergrupi sõitjatest selle puhtalt. Kolmel takistusel eksis paraku pronksis kinni olnud rootslanna Sara Algotsson Ostholt, kes hobusega Reality 39 langes kolme maha-ajamisega üheksandaks. Kuna nii Klimke kui teist kohta hoidnud Jung tulid raja vigadeta, jäi püsima mõlema koolisõidu tulemus, misKlimkel oli 30.30 ning jungil 32.80 miinust. Pronksile tõusis britt Nicola Wilson hobusega Bulana, nende lõplikuks tulemuseks kujunes 35.50. Neljas ning viies koht kuulusid samuti Suurbritannia sõitjatele, mis tagas neile arusaadavalt võistkondliku kulla. Neljas oli Kristina Cook hobusega Billy The Red ning viies Rosalind Canter hobusega Allstar B.

 

Võistkondliku poole pealt lisame veel, et brittide kullale järgnesid hõbedaga sakslased ning pronksiga rootslased. Ida-Euroopa parima tulemuse tegi Poola koondis, lõpetades 9. kohal, vahetult Valgevene ees, kusjuures esindatud oli 13 koondist. Venemaa koondisega välja ei olnud, kuid nende esindaja Aleksandr Markov jõudis hobusega Kurfürstin auhinnalisele 20. kohale, kui skooris koolisõidus 58.00, kogus krossilt 19.6 aja eest ning läbis takistussõidu puhtalt. Soomlasi esindas Pauliina Swindells hobusega Ferro S, kelle lõppkohaks jäi 35.

 

Kõik Strzegomi tulemused leiate aadressilt http://strzegom2017.pl/pl/


Warning: Trying to access array offset on false in /data01/virt72022/domeenid/www.hobumaailm.ee/htdocs/wp-content/themes/flatsome/inc/shortcodes/share_follow.php on line 23