Isabell Werth ja Don Johnson võtsid võidu Saltzburgi koolisõidu MK-etapilt

Möödunud nädalavahetusel peeti Austrias Saltzburgis paljusid alasid hõlmava võistluse raames Lääne-Euroopa koolisõiduliiga MK-etapp, kus spetsialistide väitel oma ühe oma karjääri parima esitluse teinud Isabell Werth ja Don Johnson võtsid võidu.

"Ma tunnen end väga-väga ünnelikuna, Johnny oli täna fantastiline ja ma olen uhke," sõnas Wirth pärast võitu. Võitjapaari skooriks oli 84.125. Teenitud 20 punkti tõstsid Saksamaa koolisõitja liigas jagama seitsmendat kohta 37 punktiga, mille on saavutanud veel ka Saltzburgis teisena lõpetanud Edward Gal ja Portugali koolisõitja Goncales Carvalho.

Nagu mainitud, lõpetas Saltzburgis teisena kuulus hollandlane Edward Gal, kes hobusega Glock`s Voice saavutas tulemuseks 80.900%. Austria päriltolu Glock (toim. maailmakuulsate püstolite tootja) on muide traditsiooniliselt Saltzburgi Show üks sponsoritest. Kolmanda koha pälvis Saltzburgi etapil sakslanna Jessica von Bredow-Werndl hobusega Unee BB, seda tulemusega 80.075%. Saltzburgi tulemused leiate aadressilt http://eventcontent.hippoonline.de/1105/1105zeitplanDEU.htm?style=hippo

Pärast Saltzburgi etappi juhib Lääne liigat rootslane Patrik Kittel, kellel punkte kogunenud 52. Kahe vähem teenitud punktiga on teine Marcela Krinke-Susmelj Šveitsist, kolmas 47 punktiga Bredow-Werndl.