IV Suvise Ponikarika etapp peeti Juurimaal

Suvise Ponikarika IV etapi Suure Ringi võitja. Foto: Laura Pedjak / laurapedjak.smugmug.com

16. augustil võõrustas Juurimaa Tall Suvise Ponikarika IV etappi, mis on ühlasi ka järjekorras viimane enne finaale. Väike finaal toimub tuleval nädalavahetusel Niitväljal ja Suur finaal järgmisel nädalavahetusel Ruilas.

Mini Cup puhtus-kiirus 65 cm parkuuris oli võistlustules sel korral üksteist paari, vigadeta sooritusi oli kaheksa. Kiireima ajaga said esikoha Kärol Steinmann (Tondi RSK) ja Mandel, teisel positsioonil lõpetasid Maia Kaunispaik (Tondi RSK) ja Manny. Kolmanda koha väärilise sõidu tegid Annabel Klein (Valgeranna RSK) ja Arabella.

Väikese Ringi ponisportlastel tuli hüpata 80 cm takistustega rada. Puhtus-kiirus parkuuri läbis sel korral eksimusteta kahekümne üheksast startinud paarist kaksteist. Parimad olid Mona Johanson (Tallinna RSK) ja Riida, teise koha sõitsid välja Heidi Murel (Tondi RSK) ja Havanna, kolmandad olid Tess Maimu Dunning (Tondi RSK) ja Olympia.

Väikese Ringi parimad – Mona Johanson ja Riida. Foto: Laura Pedjak / laurapedjak.smugmug.com

Suvise Ponikarika avatud klassis kõrgusel 85 cm tegid konkurentidele silmad ette Paula-Rebeca Pakkanen (SA Tallinna RK) ja Mahdi F, teise tulemuse said kirja Laureen Piirak (Valgeranna RSK) ja Wise Guy, kolmandale kohale platseerusid Karmel Saaremägi (Suuresti RSK) ja Hälder.

Avatud poniklassi võitja. Foto: Laura Pedjak / laurapedjak.smugmug.com

Ponikarika Keskmise Ringi 90/95 handicap sõidu võitsid Annabel Aruksaar (Märjamaa SK) ja Trikk, teise koha sõitsid välja Andra Küber (Audruranna RSK) ja Roseda, kolmanda tulemuse teenisid Marii Parve (Märjamaa SK) ja Elkur.

Keskmise Ringi võitja. Foto: Laura Pedjak / laurapedjak.smugmug.com

Suure Ringi poniratsanikud hüppasid 100/105 cm handicap rada. Üheteistkümne paari hulgast tegid võidu sõidu Liis Tishler (Niitvälja RSK) ja Monsson. Teisele kohale sõitsid end Grete Laasnurm (Tondi RSK) ja Thunderbird, kolmanda tulemuse tegid Kerli Raudmägi (SA Tallinna RK) ja Pobke.

Tulemused: https://online.equipe.com/en/competitions/37746

Silmailu Juurima võistluse piltide näol saab nautida ja ka endale soetada SIIN!