Jaanika Oissar tuli Eesti juuniorite meistriks takistussõidus

Lõppenud nädalavahetusel Vääna Ratsaskeskuses toimunud takistussõiduvõistlusel selgitati tänavune Eesti juuniorite meister takistussõidus. Kuldmedal läks seekord Niitvälja klubisse.

Jaanika Oissar, kes võistles hobusel Arletta, võitis esimese osavõistluse ning kogus viienda kohaga neljanda koha punktid teisel osavõistlusel. Tulemustest piisas, et võtta kuldmedal. Juuniorite mõlema osavõistluse takistuste kõrgus oli 120 cm. Reedel võisteldi puhtusele ja kiirusele, laupäeval oli kavas kahevooruline parkuur.

Hõbe- ja pronksmedal läksid Viljandimaa klubisse. Teisena lõpetas tiitlivõistlused Kristi Vilu hobusel Pateetika, kolmandana Susan Kaleta hobusel Aga Flamenco von Feicht.

Laupäeval peetud 130 cm kõrguste takistustega parkuuri võitis Katrin Pill (Ruila Tall) hobusel Styling. Muudel aladel nautisid Väänas võidurõõmu Kairi Dräbtsinskaja ja Preston (Parkuur, 120 cm), Meriel Isok ja Casanova (Tondi, 100 cm), Andres Udeküll ja Express (Parkuur, 120 cm), Theresa Dee Torjus ja Lakay (Tondi, 80 cm ja 100 cm), Jürgen Mark (KRT, 80 cm), Kadi Ruumet ja Aranda (Pärnumaa, 110 cm), Paul Argus ja Stacandra (Tondi, 100 cm) ning Kamilla Alma Vilderson ja Tarson (KRT, ponide 80 cm).

Hillar Talts