Järvamaa KHK Karika põhisõidu võitis Kati Raidma, Katrin Liivamägi teenis kaks võitu

Kati Raidma (Vändra RSK) ja Quincy. Foto: Angelika Pitman

Järvamaal, Säreveres oli 2. juunil toimekas pühapäev. Läbi viidi läbi 5 parkuuri, kus takistuste kõrgusteks oli 70-110 cm. Päeva põhisõidu võidu võtsid Kati Raidma (Vändra RSK) ja Quincy. Head minekut näitasid ka Katrin Liivamägi (RSK Simon) ja Mon Roberta, võites kaks parkuuri.

Võistluspäeva alustati 70 cm puhtus-kiirus sõiduga, kus osales 48 paari. Kõrges konkurentsis võitsid Karita Beilmann (Pärnumaa RSK) ja poni Retro.

Kahefaasilises 80 cm parkuuris osales nelikümmend kuus paari, kusjuures neist kakskümmend neli lõpetas vigadeta. Parima tulemuse said kirja Katrin Liivamägi (RSK Simon) ja Mon Roberta. Teisel kohal lõpetasid Grete Triisa (Viljandimaa RSK) ja poni Rokit. Kolmandad olid Karita Beilmann (Pärnumaa RSK) ja Averte.

Sarnaselt eelmisele parkuurile, noppisid Katrin Liivamägi (RSK Simon) ja Mon Roberta võidu ka 90 cm kahefaasilises parkuuris. Teised olid Hedi Voor-Voort (Pärnumaa RSK) ja Donna. Kolmanda tulemuse said kirja Annika Veerpalu (Nõo RK) ja Hotstar V.

Kolmkümmend kaks paari osales 100 cm puhtus-kiirus parkuuris. Kiire ajaga noppisid esikoha Kärt Kuusik (Vänrda RSK) ja Silver Melody. Teise koha said Minna Veedler (ESHKS) ja C-and-B, kolmandad olid Mariah Orover (Pärnumaa RSK) ja Quick Boy RP.

Võistlustele pani punkti 110 cm parkuur, kus osales kakskümmend neli paari. Ainsana lõpetasid vigadeta sooritusega Kati Raidma (Vändra RSK) ja Quincy. Teise koha said eelmise sõidu kolmanda koha omanikud Mariah Orover (Pärnumaa RSK) ja Quick Boy RP, lõpetades parkuuri ühe veaga. Kolmanda tulemuse sõitis välja jällegi Kati Raidma (Vändra RSK) sel korral hobusega Harole.

Tulemused: https://ratsanet.ee/system/files/7266/Tulemused_TS.pdf?1559537949