Järvamaa Kutsehariduskeskus alustab 5 taseme õppega hobuinimestele

Järvamaa Kutsehariduskeskus annab teada, et alustab põllumajandustootja, tase 5 hobusekasvatusspetsialisti, jätkuõppega.

Kõnealuste õpingute alustamiseks on vajalik keskharidus ning hobumajanduse või põllumajandus hobusekasvatuses suunaga lõputunnistus. Õppetöö toimub paindliku õppe vormis ja algab 13. Jaanuaril, 2015.a. ning kestab pool aastat ehk kuus kuud. Õppe ajal toimub seitse (7) nelja (4) päevast sessi ooni, mis toimuvad üldjuhul teisipäevast reedeni.

Hobusekasvatusspetsialisti õpingute käigus õpitakse süvendatult hobuste hooldamist, hobuste söötmist, hobuste tervishoidu, hobuste karjatamist, hobuste taastootmist ja aretust ning majandust ja äriplaani koostamist (erialane äriplaan on kutseeksami üks osa)

Õpingute lõppedes on võimalus sooritada põllumajandustootja, tase 5 kutsekvalifikatsioonieksam (endine kutsekvalifikatsiooni tase III), mis on aegumatu.

Õppetöö on õppijale tasuta!

Täpsem info kooli kodulehel WWW.jkhk.ee (http://jkhk.ee/pages/erialad-ja-vastuvott/keskhariduse-baasil/pollumajandustootja-tase-5.php)

Kontakt:

Külli Marrandi

Põllumajandusõppe osakonna juhataja

kylli.marrandi@jkhk.ee

Järvamaa Kutsehariduskeskus