Järve Tallides võtab juhtimise üle Paul Argus

Järve Tallides vahetub uuest aastast seda haldav meeskond. Talli võtab üle Perila Tallid üles ehitanud takistussõitja Paul Argus oma tiimiga.

Eesmärk on luua Järvele sellised tingimused, et trenni saaksid tulla ratsutamishuvilised lapsed ning et tall oleks ka eraomanikele sobiv. Eeskätt on eraomanikke silmas pidades kavas tulevikus parandada nii maneeži kui ka väliplatsi pinnast.

Seni oli Järve Tallides tegev Rita Randviir, kes uuest aastast on otsustanud mujale siirduda ning kompleksi võtab rendile Paul Argus oma meeskonnaga. Talli majandamise eest hakkab vastutama Tondi Maneežis ja Perila Tallides töötanud ning kogemustega hobuinimene Helle Rennik, treeningute ja ratsakooliga hakkab tegelema ka Perila Ratsakooli vedav Merlis Orion.

„Eesmärk on pakkuda täisväärtuslikku teenust nii boksiüürijale kui näiteks noorele ratsutamishuvilisele,“ rääkis Paul Argus. „Meie tugevuseks on Perila Tallides saadud kogemus ning oskame näha ja lahendusi leida nii talli pidamises kui ratsakoolis ette tulla võivatele probleemidele. Kavas on ka pidamis- ja treeningtingimuste parandamisse investeerida.“

Ratsakooli edendava hakkav treener ja äsja ka FEI koolituse läbinud Merlis Orion kinnitab, et kavas on regulaarsed treeningud nii algajatele kui edasijõudnutele ja kindlasti ka võistlused kohapeal. „Järvel on olemas tingimused, et korraldada tipptreenerite kliinikuid, võistlusi kui kasvõi toredaid laste ratsalaagreid ja kindlasti ei lase me seda potentsiaali raisku.“

Kuni kodulehe valmimiseni saab Järve Tallide tegemisi jälgida siit:

https://www.facebook.com/jarvetallid/

Merlis Orion