Järve tallis peeti ERL Talvise Ponikarika II etapp

Eile Järve Tallis toimunud ERL Ponikarika teisel etapil ja sellele järgnenud kalenderplaanivälistes avatud klassides saatis peaasjalikult edu kohaliku klubi (RSK Simon) sportlasi.

Võistluse direktori ja värske klubi juhi Merle Annusveri sõnul oli see rõõmustav ja veidi ootamatu uudis, kuna koduseinte vahel on tema õpilastel pigem viltu vedanud. "Kodus vist pingutavad vähem ja võtavad vabamalt, nii tulevad vead sisse," täpsustas Annusver, "aga seekord oli meil tõesti hea päev".

Hommikul alanud võistlus kestis terve pika päeva ning startijate arvu üle nuriseda ei saanud. 17 osaleja hulgas sõitis end karikasarja madalaimas arvestuses (70 cm) esimesele ja ka teisele kohale Tondi RSK esindaja Birgit Loik ponil Kädi. Keskmises arvestuses, kõrgusel 80 cm osutus 42 startija seast parimaks Marleen Selge Hornettal (RSK Simon). 95 cm parkuuri 9 osaleja hulgast kuulus esikoht Anna-Karin Leppikule ja Hobbsile (RSK Simon).

Kalenderplaaniväliselt võistledi kõrgustel 70 ja 90 cm, kus esimese võitis Heleri Heinrand Renegatil (RSK Simon) ja teise Marit Poltimäe Linalettol (Kurtna RK).

Võistluste täpsemad tulemused on üleval hobumaailma kalendris.