John Hickey otsib Rootsi abilist

Rootsis elav ja treeniv iirlasest tipptakistussõitja John Hickey, kes on ka eestit mitmel korral võistluste raames külastanud, otsib omale abilist.

Sportlase võistlusgraafik on tihe ning hobuseid 25 ringis, sestab vajab ta kiiresti oma Rootsi talli abilist. Tall asub 100 km Stockholmist Uppsala suunas.

Tööülesanneteks on hobuste treeninguks ettevalmistamine, kordetamine, saduldamine, koplisse viimine, hommikuti tuleb teha ka bokse. Suure osa ajast tuleb kaasas käia võistlustel. Abilisel on võimalus saada osa Hickey treeningtundidest, kuna tegemist on B-kategooria treeneriga, kel peagi käes ka A-kategooria. Abiline ei pea olema suurepärane ratsutaja ning kui ta ei soovi, ei pea ka treeningutel osalema. Kohapeal juba kaua Johni meeskonnas töötanud eestlase Sten kallaste sõnul on seal olnud teisigi abilisi, kes piirduvad vaid kordetamisega ning ise väga selga ei kipu. Samas kiidab Sten Johni kui treenerit ning soovitab võimalust kasutada. Elamine (talli juures) ning söök on kohapeal garanteeritud ning palk hea. Johni sooviks on võimalikult hea ja pikaajaline meeskond kokku saada, seega tähtaega tööl esialgu ei ole. Suhtluskeel töös on inglise keel.

John Hickey on lõbus ja tore mees, kes on oma õpilaste seas hinnatud ja armastatud. Töös on ta aga väga korrektne ja nõuab seda ka teistelt. Hobustega tegeledes peab olema professionaalne ja hoolas, on ta öelnud. Ta on täielikult pühendunud spordile ning saavutanud mitmeid GP võite 3* ja 4* võistlustel. Lähemalt võib lugeda tema kodulehelt: http://johnhickey.se/

Hickey sõnul on tal just eestlastest kui väga töökatest ja hoolsatest inimestest positiivne mulje jäänud. Kuna tal on plaanis tulla ka meie horseshow’le, siis võib temaga tutvust teha juba paari nädala pärast Tallinnas. Kes tahaks kohe ühendust võtta, võib helistada Stenile +46 738 759893.