Jõulud Veska Moodi meelitas võistlema arvukalt takistussõitjaid

Jõulupühad ei olnud ratsutajatele erilist mõju avaldanud, mistõttu ilmselt võistleski eile Veskimetsas võistlusel Jõulud Veska Moodi üksjagu palju takistussõitjaid, ühtekokku neljas parkuuris. Kõrgeimas sõidus võttis kaksikvõidu Paul Argus.

Rajameister Kätlin Kivirand oli teinud võrdlemisi huvitavad rajad, kus nutikal sõitjal oli, ka juba madalamatel kõrgustel, võimalik demonstreerida oma oskusi ning hobust proovile panna. Tulemusi oli seega nii ja naasuguseid, kes lõikas nö näppu, kes näitas suurepärast vormi.

70 cm kõrgusel võistelnud kuni 16a ratsanike hulgas näitas parimat sõitu Susanna Liis Ole hobusel Intrigant (Tallinn), harrastajate arvestuses võtsid võidu pärast pikemat pausi jälle treeningusse tulnud Küllike Laius ja Bingo (Tallinn).

85 cm kõrgune avatud sõit kujunes edukaimaks Janek Zalitele (Tondi) Escadal, 100 cm Erle Maidole (Tallinn) Windaril, ning 115, nagu

eelpool mainitud, Paul Argusele (Tondi) hobusel Peak A Boo.

Jõulude puhul andsid korraldajad igas parkuuris välja ka üllatusauhinna, mille pälvisid Kaisa Falkenberg (Tallinn), kui kõige paremini klubi värvidesse ehitud hobuse (Tiku) ratsanik, Katrin Melts (Ruttar), kui jõuluteemaliselt kostümeeritud hobuse (Rodotendron) ratsanik, Ketlin Ramjalg, kui 100 cm kõige noorem osaleja, ning Birgit Kreitsberg, kui 115 cm parim naisratsanik (3. koht).

Päkapikumütsiga Rodotendron ning Katrin Melts. Foto: Külli Tedre

Tulemused leiat siit: http://tallinnarsk.wordpress.com/muu-voistlusinfo/joulud-veska-moodi/

Pilte autasustamistest leiate siit: http://www.kyllitedre.com/Photography/Show-Jumping/J%C3%B5ulud-Veska-Moodi-2011/20759542_bfcxQd#1647558821_XQhdfXg