JS Endurance Cup’i edukaim klubi oli Estonian Endurance Riding (EER)

Möödunud nädalavahetusel olid võistlustules ka kestvusratsutajad, kes võistlesid Harjumaal Haavakannus JS Endurance Cup’il. Kiirussõitude esikohad läksid siin õdedele Merilin Kalbrele ja Kairit Järvele.

 

Esimesena asusid laupäeval, 30. septembril rajale 82 km sõitjad, keda oli kokku kaheksa. Kiirussõidus said positiivse tulemuse kirja 7 paari, kellest uhkes üksinduses finišeeris esimesena Kairit Järv (EER) hobusel Win O’Faya, saades keskmiseks kiiruseks 19,47 km/h, raja läbimiseks kulus 4 tundi ja 12 minutit. Teisena naasid Brenda Prants (EER) ja Assman, kes samuti sõitsid viimase ringi üksinda ja said keskmiseks kiiruseks 18,58 km/h. Kolmas koht läks Eliise Laurile (Pinifer) ja Rossale kiirusega 16,41 km/h.

 

Tunnike hiljem startisid 52 km distantsile 13 võistluspaari, kellest lõpetas kokkuvõttes 9. Neist kiireimini läbis teekonna Merilin Kalbre (EER) Gunpowder Boy’l, kes samuti sõitsid küllaltki kiiresti – 19,28 km/h. Teisena finišeerusid Marii Helen Eek (EER) ja Von Vürtspeter (19,18 km/h) ning kolmandana Jasmin Viinamägi (EER) ja Ilueedi (18,79 km/h).

 

Kolmandana peeti ka 30 km pikkune kvalifikatsioonvõistlus, kus tulemuse said kirja kõik 7 osalejat.

 

Haavakannu tulemused leiate: https://ratsanet.ee/events/1049

 


Warning: Trying to access array offset on false in /data01/virt72022/domeenid/www.hobumaailm.ee/htdocs/wp-content/themes/flatsome/inc/shortcodes/share_follow.php on line 23