Jur Vrielingu VDL Bubalu lõpetab võistkondliku karjääri

Hollandi takistussõitjal Jur Vrielingul, kes möödunud nädalavahetusel võitis Oslo MK-etapi, on tänavune hooaeg olnud edukas ja sellesse on andnud suure panuse 14aastane KWPN täkk VDL Bubalu, kes lõpetab oma võistkondliku karjääri.

VDL Bubalu ja Jur Vrielingu tulid tänavu Normandias võistkondlikeks maailmameistriteks, samuti võideti koos Rahvuste Karika finaal, kusjuures mõlemal suurvõistlusel otsustas just see paar Madalmaade koondise saatuse. Normandias olid Jur Vrieling ja Bubalu need, kes, olles hollandlastest ainukesena viimases voorus puhtad, otsustasid kuldmedali saatuse. Barcelonas sai Hollandi võit kindlaks, kui Vrieling ja Bubalu tulid võistkonna kolmanda paarina nulliga. Nimetatud saavutuste ritta saame kindlasti lisada 2012.a. Londonis võidetud võistkondliku hõbemedali.

Konsulteerides hobuse omaniku van de Lagweg perekonnaga, leidis Jur Vrieling, et just nüüd on õige aeg lõpetada tuleval aastal 15ks saava täku edukas rahvusvaheline karjäär. Tõenäoliselt antakse paari poolt lõpuetendus jaanuarikuus Amsterdami Horse Show raames. Vrielingu põhihobuseks saab seejärel VDL Zirocco Blue, kellega võideti äsja Oslo MK-etapp.