Jüri Sokolovski Falsterbos 6a hobuste finaalis üheksas

Rootsis resideeruv takistussõitja Jüri Sokolovski osales sarnaselt varasematele aastatele Falsterbos noorhobuste klassides. Parima tulemuse sai kirja 6aastaste hobuste arvestuses, kus jõudis finaalis kõrgele 9ndale kohale Sundance’iga.

Kuue aastaseid hobuseid alustas mainekal show-l 162, finaali jõudis neist 20, sealhulgas Jüri kahel hobusel. Sundance-iga lõpetas Sokolovski 9ndal kohal, saades finaalsõidus 4 kp. Hobusel Pandora Hästak koguti 8 kp ja lõpptulemuseks jäi samuti korralik 16s koht.

Mõlema hobusega osales Sokolovski mullu Zangersheides Noorhobuste MM-il, kus jõudis 242 5aastase hobuse seas Sundance’iga 89ndale ja Pandora Hästakiga 64ndale kohale.

Huvitava faktina võime veel juurde märkida, et sama võistluse ühe olulisima ala ehk Longines Falsterbo Grand Prix võitnud Alexander Zettermani hobune Cafino on Jüri GP hobuse Felicita vend, nad mõlemad põlvnevad samast märast.