Jüri Sokolovski jätkab Lanakeni Z-Touri auhinnaliste kohtadega

Möödunud neljapäeval saime lugejaid informeerida Jüri Sokolovski võidust Lanakeni kevadtuuril. Eestit esindav takistussõitja jätkab Lanakenis võistlemist ja auhinnalised kohadki ei ole tulemata jäänud.

Lanakenis Zangersheide kasvanduses peetava kevadtuuri (Z-Tour) teine osavõistlus algas reedel ja lõpeb täna. Sokolovski saavutas reedel auhinnalise 13. koha hobusega Cruzeiro de Vil kõrgusel 140cm. Sõidu võitis mullustel Maailma Ratsaspordimängudel edukalt esinenud taanlane Sören Pedersen hobusega Tailormade Stardust.

Samal võistluspäeval tuli Sokolovskile veel teinegi auhinnaline koht, kui kõrgusel 135cm lõpetati hobusega Sundance kõrgel viiendal kohal. Kahefaasilises sõidus jäid Sokolovski ja Sundance veidi üle kahe sekundi alla ala võitnud Belgia paarile Leonie Peeters ja Sunny Girl. Puhta sõidu tegi Jüri ka hobusega Magic Angel kõrgusel 125cm, kuid kiirusest ei piisanud, et jõuda auhinnalisele kohale ning 53 paari hulgas lõpetati 16. tulemusega.

Lanakeni Z-Touri teine osavõistlus jõuab lõpule täna. Tulemustega saate tutvuda aadressil http://eventcontent.hippoonline.de/1003/1003zeitplanDEU.htm?style=hippo. Kullo Kender liitub Z-Touriga uuesti kolmandal osavõistlusel, mis algab reedel, 10. aprillil.