Juurimaa talus võisteldi kolmevõistluses ja koolisõidus

Möödunud nädalavahetusel võisteldi Raplamaal Juurimaa talus nii laupäeval kui pühapäeval. Kui laupäeval peeti kvalifikatsioonivõistlust kolmevõistlejatele, siis pühapäeval olid võistlustules koolisõitjad.

Kolmevõistluse seekordseks tasemeks oli Kerge 80 ning eraldi arvestust peeti ponidele ning avatud klassile. Mõlemas arvestuses jäid kaks esimest kohta kodutalli. Ponide parima tulemusega lõpetasid Pille-Riin Reinaus ja Onslow, teisena Pille-Riini vend Priit hobusega Rummu Jüri. Kolmanda koha võttis Priidu Tikk (Kassari Ratsamatkad) ponil Aabram. Avatud klassi esikolmiku moodustasid Kristiina Raudnagel ja Uzzi, Eli Roomets ja Amulett ning Reelika Oissar (Niitvälja) ja Arletta.

Kolmevõistluse esikolmik: (vasakult) Eli Roomets, Kristiina Raudnagel ja Reelika Oissar. Foto: Ago Ruus

Pühapäeval oli kavas ERL-i Koolisõidu Karikasarja Väikese Karika kolmas etapp. Skeemis L3 sõitsid parima tulemuse välja Marii-Heleen Raidmets (Märjamaa) ja Rokit, kelle tulemust hinnati 68.542% vääriliseks. Skeemi A18 laste arvestuses hinnati Liisa-Maria Kruusenvaldi (Niitvälja) ja Hera tulemuseks 64.167%, avatud arvestuses pandi Marina Drozdovale (Niitvälja) ja Ferrarile tulemuseks 69.583%. Viimased saavutasid 5a. hobuste skeemis A9 tulemuse 82.292%. A18 skeemi harrastajate parim oli Juurimaal Liis Liblikmaa (Tallinn) hobusel Rodeo tulemusega 67.188%.