Juurimaal oli põhisõidu parim Elisabeth Käbin

Elisabeth Käbin ja West-Park S. Foto: Celin Lannusalu

25.augustil võõrustas Juurimaa Tall takistussõitjaid. Lisaks juba varem Hobumaailma portaalis kajastatud Fair Play Karikasarja finaalile ja kostüümiratsutamisele, toimusid mitmed avatud klassid ja ka Väikeponide Karikasarja IX etapp.

Võistluspäeva alustas handicap 70/80 cm sõit, kus võisteldi kahes arvestuses. Kuni 18.aastaste ja harrastajate klassi tihedas konkurentsis võidutses Birgit Adler (Pärnumaa RSK) poniga Retro. Väikeponide arvestuses pani end proovile kakskümmend viis paari, kellest rohkem kui pooled lõpetasid parkuuri vigadeta. Kiire ajaga võttis võidu Emma-Elisa Randväli (Tondi RSK) poniga väikeponiga Olympia, teise koha sai Kristel Madisson (Tondi RSK) poniga Nijdam’s Mohawk, kolmandale kohale platseerusid Loore Mets (Pärnumaa RSK) ja Viktooria. Väikeponide Karikasarja X etapp. mis on ühtlasi ka viimane enne finaali, toimub juba 1.septembril Perilas.

Kakskümmend üks paari osales 100 cm puhtus-kiirus sõidus. Puhta sooritusega lõpetas raja viis osalejat. Parkuuri võitis Eeva Johanna Vasar (Suuresti RSK) hobusega Aktaion, teise koha sai Margit Lindre (Märjamaa SK) ratsuga Uzzi, kolmandad olid Rebecca Riomar (Märjamaa SK) ja Vilte, neljanda koha said Liisi Sillat (Märjamaa SK) ja Pop Star ning viiendad olid puhta sooritusega Kristiina Raudnagel (Märjamaa SK) ja Kwiatek.

Päeva põhisõiduks oli 110/120 handicap parkuur, kus oli end proovile panemas 22 paari. Sõidu võitis Elisabeth Käbin (Pärnumaa RSK) hobusega West-Park S, teise koha sai Luise Vevers (Saare RK) ratsuga Ruudi, kes sõitsid ainsana 120 cm raja vigadeta. Kolmandad olid Anna Maria Tamberg (Märjamaa SK) ja Solei’s Casper.

Tulemused: https://ratsanet.ee/system/files/6494/tul2508.pdf?1535278797