Ka juunioride Eesti meister kolmevõistluses on Cristiana Engel

Cristiana Engel ja Tristan J krossil. Foto: Elin Jalakas

Mõned nädalad varem krooniti Cristiana (Tondi RSK) ja poni Tristan J poniratsanike meistriks, nüüd suutis paar sama ka juuniortasemel. Lisaks on paaril taskus kuld ka poniklassi koolisõidust.

Pühapäeval asus Niitvälja Sügise raames juunioride meistritiitlit püüdma kokku kaheksa paari ning tugevalt alustanud võidupaar oli liidripositsioonil ka enne krossi. Takistussõit tõi medalimängu mitmeid muutuseid, nii tõusis puhta parkuuri ja vaid mõne ajaveaga hõbemedali kursile Meribel Suurpere (Tartu Kalevi RK) hobusel Armstrong. Kolmandat kohta hoidsid takistussõidu järgselt Sarah Marii Aarelo (Tondi RSK) ja Al Pacino. Keegi neist krossil ei eksinud ja lõplik paremusjärjestus just nii jäigi: kuldmedal Cristiana Engelile (32.8kp), hõbe Meribel Suurperele (43.6 kp) ning pronks Sarah Marii Aarelole (44.3 kp).

Kolmevõistluse juunioride medalikolmik: Cristiana Engel, Meribel Suurpere ja Sarah Marii Aarelo. Foto: Elin Jalakas

CCN80 avatud klassi võit läks Britta Liis Nõmmeotsale ja poni Alenderile (28.5 kp), CCN100 avatud klassi võitsid Camille Mahoni (SA Tallinna RK) ja Orlymeja (31.8 kp).

Võistluse korraldaja Merle Kollom avaldab tänu kõikidele, kes nõu ja jõuga panustasid: Ants Sähka, Mikk Nomm, Kairi Lints, Karin Sild, Elin Jalakas, Laura Liivamägi, Dagmar Ainsoo, Lemmo Jonuks, Keitlin Männik, Leenu Sarapuu, Elis Tiigirand, Birgit Hein, Elisabet Laus, Pentti Pilnik, Marko Ojaveer, Anu Laanet, Maiken Kuiv Lepiste, Kersti Tael, Kaie Kangur, www.alre.ee. Teie panus sellise võistluse korraldamisel on hindamatu!

Aitäh kõikidele toetajatele: Teadlik ratsanik, Kommipomm, Rannarootsi, Tamrex Eesti, Eggersmann Eestis.

Kõik võistluse tulemused on leitavad siit.