Ka lääne koolisõidu teise MK-etapi võit läks tiitlikaitsjale Cornelissenile

Eile õhtutundidel peeti Prantsusmaal Lyonis Lääne-Euroopa koolisõidu teine MK-etapp sel hooajal. Sarnaselt esimese, Taanis Odenses toimunud, etapiga võtsid sealgi võidu Hollandi paar Adelinde Cornelissen ja Jerich Parzival.

Cornelissen ja Parzival olid eelnevalt võitnud ka neljapäevase Grand Prix programmi, kus saavutasid tulemuseks 82.766%, kus teisena lõpetas võitja kaasmaalane Edward Gal, kes Lyonis võistles hobusega Glocks Undercover. Gali tulemuseks hinnati 78.511%. MK-etapiks olnud Küris ületasid Cornelissen ja Parzival oma Odense tulemust sõites välja 89.375%. Võidupunktid kogus Lyonist aga teisena lõpetanud itallanna Valentina Truppa hobusel Eremo de Castenio tulemusega 83.350%. Meeldetuletuseks lugejatele, et tiitlikaitsja Cornelissen etappidelt punkte ei kogu olles MK finaali juba kvalifitseerunud. Kolmandad olid Lyonis saksalanna Kristina Sprehe ja Desperados tulemusega 82.250%.

Meile lähematest riikidest osales kaks Rootsi paari, kellest Patrik Kittel ja Watermill Scandic H.B.C lõpetasid Küri neljandana (81.025%) ning Minna Telde ja Santana kuuendana (76.350%). Kahe Rootsi sportlase vahele mahtus hollandlane Gal, kes mäletatavasti kogus Odenses võidupunktid hobusega Blue Horse Romanov, siis seekord võistles Glock Undercoveriga ja kogus tulemuseks 79.125%.

Lyoni suurvõistluse tulemused teiate aadressilt http://results.scgvisual.com/2012/lyon/ .Homme on kavas takistussõitjate MK-etapp.