„Kaks südant“ jõuab senisest suurema vaatajaskonnani

Ratsaspordi film „Kaks Südant“ Eesti Ratsaspordi Liidu 100. sünnipaeva filmi „Kaks Südant“ esilinastus. Foto: Külli Tedre-Gavrilov

Tänu suurtele piletimüüginumbritele on Eesti ratsaspordi filmi „Kaks südant“ seansse lisandunud suurematesse linnadesse juurde ning filmi saab Apollo kinodes näha senisest kauem, kuni 2. veebruarini. Tallinnas toimub laupäeval, 28.01, kell 12.40, veel viimane eriseanss, kus kohal on Dina Ellermann, Paul-Richard Argus, Riina Pill ja filmi režissöör Steiv Silm. Lisaks jõuab paljude rõõmuks sünnipäevafilm ka Saaremaa Apollo kinno.

19. jaanuari esilinastusele järgnesid neli eriseanssi Tallinnas ja Tartus, kus kõik piletid said kiirelt välja müüdud. Suur huvi filmi vastu jätkus ning tänaseks konkureerib „Kaks südant“  Apollo edetabeli top kolmes suurte menufilmidega nagu „Avatar: vee olemus“ ja „Kuulsuse narrid“.

Ratsakogukonna huvi filmi vastu on olnud niivõrd suur, et mitmest väiksemast linnast on pöördutud nii Eesti Ratsaspordi Liidu kui tootja S-Filmi poole, et filmi ka enda kinodes näidata. Niisiis, kui film ei ole sinu kodukinno või kultuurimajja veel jõudnud, võib julgelt näidata üles ise initsiatiivi ja pakkuda filmi oma kohalikule kinole. Kino saab seejärel juba ise ühendust võtta filmi tootja S-filmi või Eesti Ratsaspordi Liiduga.

Tänu Hiiumaa Kino tublile eestvedamisele, said hiidlased filmi möödunud nädalavahetusel juba oma kodukinos näha. Hiiuma kinomees Arno Kuuse sõnul oli huvi ratsafilmi vastu sama suur kui mõne uue Eesti mängufilmi esilinastuse puhul.

Vaata esilinastuse melust galeriid ja loe rohkem filmi võtetest SIIT.
Esilinastusele saabujate galerii leiad SIIT.
Apollo kinode kava leiad SIIT.

Ratsaspordi film "Kaks Südant"