Kärdla Ratsupäevade reedene võistlus algab kell 11

Kärdla Ratsupäevad on jätkuvalt ülipopulaarsed ning sellest tulenevalt olid korraldajad seoses ülisuure startide arvuga sunnitud tegema muudatusi võistluse avapäeva algusajas ning parkuuride artiklites.

Kärdla Ratsupäevade reedese esimese parkuuri algus on nüüdsest endise 12.00 asemel tunni jagu varem ehk kell 11.00. Siinkohal paluvad korraldajad kõikidel esimeses sõidus startijatel üle vaadata oma praamide väljumisajad ning juhul, kui uus algusaeg osutub probleemiks, sellest koheselt märku anda aadressil voistlus@parkuur.ee. Korraldajad püüavad võimaluse piires stardijärjekordade koostamisel sportlaste saabumisaegadega arvestada. Täpsem võistluste ajakava avaldatakse Ratsanetis kolmapäeval.

Lisaks algusajale on muudetud ka reedese võistluspäeva sõitude artikleid. Algse ümberhüpetega sõitude asemel on avapäeva kõik kolm parkuuri kahefaasilised artikli 274.5.3. alusel.

Korraldajad tuletavad osalejatele meelde sedagi, et järjekordselt on toimumas klubide suvekarikas. Kõikidel klubidel, kes ei ole veel teatanud oma võistkonna osalemisest, on seda lähipäevil võimalik veel teha.