Kärdla Ratsupäevadel peetakse teine klubide suvekarikas, registreerimine veel avatud

Eeloleval reedel algavate Kärdla Ratsupäevade raames peetakse tänavu teistkordselt Klubide Suvekarikas Takistussõidus 2014 nimeline mõõduvõtt, millele iga ERL-i liikmesklubi saab registreerida ühe võistkonna.

Möödunud aastal viidi Kärdla Ratsupäevade raames esmakordselt läbi Klubide Suvekarikas Takistussõidus, mis sai osalejate poolt positiivse vastukaja. Tänavu jätkatakse traditsiooni ning selgi korral leiab aset klubidevaheline mõõduvõtt. Vastavalt juhendile saab iga ERL-i liikmesklubi panna välja ühe võistkonna, kus mõlemal võistluspäeval stardib kolm või neli võistluspaari nende poolt valitud kõrgustel. Arvestusse kantakse kolm paremat tulemust mõlemast võistluspäevast. Klubide arvestusse minevad võistlussõidud on kavas laupäeval ja pühapäeval, võistkonna koosseisus saab teha muudatusi laupäeva õhtul. Märkimist väärib fakt, et sama palju punkte annab nii võit kõrgusel 80 cm kui kõrgusel 130 cm. Seega on võiduvõimalused ka klubidel, kellel tippsõitjaid välja panna ei ole.

Võitjaklubile on korraldajad välja pannud Tallinki kruiisi kaheksale inimesele Stockholmi. Korraldajad juhivad klubijuhtide tähelepanu asjaolule, et registreerumine on avatud veel ka täna. Klubide ülesandmised tuleb vastavalt juhendile teha e-posti aadressil voistlus@parkuur.ee. Võistluse juhendi leiate aadressilt https://ratsanet.ee/system/files/594/Yld_Klubide_Suvekarikas_TS_2014.pdf?1404906279