Karikasari Tori Hobune 2011 lõpeb täna Säreveres

Kui eile jõudis Säreveres lõpule ERL-i Suvine Takistussõidu Karikasari, siis täna peetakse samas teisegi karikasarja finaal. Lõpplahenduse saab Tori Hobune 2011 nii takistus- kui koolisõidus.

Anname siinkohal lugejale põgusa ülevaate tabeliseisust enne finaali. Esmalt takistussõidust. 120 cm tasemel juhivad Elis Nõgel ja Verso de Lee. Kõrgusel 110 cm lähevad finaali liidritena Annika Veerpalu ja Casandra, kõrgusel 100 cm Riin Ingre Saare ja Orsella, kes juhivad ka 80 cm arvestust. 80 cm tasemel peetakse eraldi arvestust nii tori kui eesti tõugu hobustele. Eesti tõugu hobuste liidriks on Katrin melts ja Rodotendron.

Koolisõidus juhivad põhiklassi võrdsete punktidega Kirsika Neimla ja Eliis Veiper, mõlemad hobusel Agarus Ise. Noorte ratsutajate ning harrastajate hulgas, samuti ka eraldi klassina arvestatavas noorhobuste tabelis on enim punkte kogunud Getter Kangur ja Forteesia,

Kahjuks ei ole toimetuseni jõudnud eile lõppenud ERL-i karikasarja tulemused, mistõttu loodame vastava informatsiooni edastada esmaspäeval.