Kas Paul Argus võtab kodutallis järjekordse Land Rover Trophy etapi võidu?

Võidukad Paul ja Renessin Kasemäe etapi. Foto: Merike Udrik-Õispuu

Pühapäeval peetakse Jumping Perila raames Land Rover Trophy kolmas etapp. Hetkel juhib karikasarja edetabelit Paul Argus, kes seekordset etappi ka oma kodutallis võõrustab. Kas toetavad koduseinad on Paulile abiks ja karikasarja etapi võit jääb koju?

Neli päeva vältav Jumping Perila on kujunenud tõeliseks suurvõistluseks – kokku tehakse seal lausa rekordilised 1000 starti! Võistluse raames peetakse noorhobuste ja -ponide tšempionaadid, poni- ja lastekarikate ning Land Roveri karikasarja etapid. Nii on Perilasse oodata 400 hobust ja 300 võistlejat.

Pühapäeval, kui toimuvad noorhobuste tšempionaadi finaalid ja Land Roveri karikasarja etapp, saab võistlust vaadata ka Postimehe vahendusel otseülekandes. Ülekanne algab kell 9.00.

Land Rover Trophy etapil osalevad kõik meie tipud ja oodata on põnevat lahingut. Ratsanikele on see heaks võimaluseks katsetada vormi enne järgmisel nädalal toimuvat Riia MK-etappi. Stardis pakuvad võõrustajale Paul Argusele konkurentsi Urma Raag, Rein Pill, Hanno Ellermann, Kertu ja Gunnar Klettenberg, Kullo Kender ja Tiit Kivisild. Kõik on loomulikult väljas oma põhiratsudega.

Peale kaht toimunud etappi juhib karikasarja edetabelit Paul Argus (31 p) Kertu Klettenbergi (21 p) ja Berit Lehtsaare ees (21 p). Punktiarvestusega saab tutvuda SIIN

Perila võistluse tulemused ja stardijärjekorrad