Kas sinul juba on Raigo Kollomi sulest ilmunud raamat “Ratsanikud”?

Raigo Kollomi nimi ei vaja ratsaringkondades eriti palju tutvustamist. Raamatu autor ratsutas ise ligi kuuskümmend aastat, esindas võistlejana Eestit ratsaspordis kakskümmend aastat, on töötanud õpetaja, treeneri, ratsaspordibaaside ja -koolide direktorina Toris, Tallinnas ja Niitväljal, ning on praegu Eesti Sporthobuste Kasvatajate Seltsi juhatuse esimees. Tema sulest on ilmunud väga palju erinevaid teoseid, mis on ühe korraliku hobusehuvilise raamaturiiuli oluliseks täienduseks.

“Ratsanikud”  on raamat sellistest ratsanikest, kes midagi muutsid. Ühed muutsid ratsutamist, teised poliitikat ja sõjapidamist, kolmandad midagi muud meie ümber. Vastavalt on siin raamatus nagu kolm ühes – maailma ratsutamisoskuse lühiajalugu, ratsaväe ja selle ümber toimunu lähiajalugu Eestist vaadates ning „Eestlaste elulugude” täiendköide. Üheski osas pole tegemist surmtõsise uurimusega. Kirjeldatakse peamiselt huvitavaid ratsanikke, kes enamasti olid ka inimestena huvitavad.

Kõige soodsam on raamatut osta kirjastusest Argo, Rävala puiestee 8, ruum C-114, e-mail argokirjastus@argokirjastus.ee Hind: 21.50 EUR. Edasimüüjad on Varraku ja Rahva Raamatu raamatupoed.