Kätlin Sehver ja Utinka eile Ypäjäl viiendad

Eile, laupäeval, startis Kätlin Sehver Soomes Ypäjäl toimuval Ypäjä Arctic Horse Showl hobustega Lord Leu ja Utinka S parkuuris takistuste kõrgusega 130 cm, mis oli ühtlasi laupäevane kõrgeim sõit.

Esimesena startis Sehver Utiknaga ning läbides raja vigadeta ning piisavalt kiirelt, hoidis pikalt liidripositsiooni. Võistluse edenedes suutis Sehverist kiiremat puhast tulemust näidata neli võistluspaari, mistõttu meie sõitja kohaks lõpp-protokollis jäi viies. Sõidu võitis Helena Wist hobusega Aljano`s Lady. Seekord anti välja teinegi esikoht, mille aja puudumise tõttu sai Janna Huhtanen hobusel Pilota. Lord Leuga kogus Sehver neli karistuspunkti.

Kuigi Eesti sportlased muudes sõitudes ei osalenud, nimetame siinkohal siiski muudegi sõitude parimad. Ponide 100 cm võitsid Linda Metsamäki ja Pin Rocks Spirit ning 110 cm Janet Virkki ponil Doyher Bay Boy. Juuniorite 115 cm sõidus olid parimad Emma Tallberg ja Monday II, avatud 120 cm Tomas Kivitanta ja Tess III. Kavas olid sõidud ka noortele hobustele, kus 5a. 100 cm võitis Sg His Fairly (Aroso Brd-Könings Sohn) Petra Virolaineniga sadulas ning 6a. 110 cm Midnight Cinderella (La Zarras-Concorde) Tiffany Sanzone ratsastamisel.