Kätlin Sehver võitis hobusel Utinka S Ruila Indoor Cupi

Täna, pühapäeval 17. aprillil, toimunud Ruila takistussõiduvõistluse peasõiduks oli 135 cm kõrguste takistustega Ruila Indoor Cup, milles jättis kaksikvõidu kodutalli Kätlin Sehver.

Indoor Cupi nimel asus starti 12 võistluspaari, kellest ümberhüpetele pääsesid neli, kusjuures Sehver kahel hobusel. Esimesena startinud Sehverit ja Utinkat ei suutnudki keegi ületada ning ainukese puhta sooritusega ümberhüpetel saavutas võistluspaar esikoha. Oma teisel hobusel Lord Leu startis Sehver viimasena ning vaatamata neljale karistuspunktile saavutati kiire sõiduga teine auhinnaline koht. Kolmanda kohas saavutasid Andrus Kallaste (Pärnumaa) ja laurissin, neljanda Margit Mägi (Ruila Tall) ja H. Zoe. Viiendale auhinnalisele kohale platseerus põhiparkuuri kiireim nelja karistuspunktiga võistluspaar Paul Argus (Tondi) ja Stacandra.

Võistluspäeva kavas oli lisaks Indoor Cupile veel kolm sõitu neljas arvestuses. Kaks võitu kolmest noppis Paul Argus, kes oli edukaim noorhobuste 110/115 cm sõidus Stalingradiga ning 125 cm sõidus Stacandraga. 115 cm kõrgusel võitis nii juuniorite kui avatud arvestuse Susan Kaleta (Viljandimaa) hobusel Aga Flamenco von Feight.