Kätlin Sehveri edukamaks partneriks Haminas kujunes Utinka S

Kui mõned päevad tagasi tõime teieni Kätlin Sehveri ja Tiit Kivisildi reedese päeva tulemused Soomes Hamina Bastionis peetavast suurvõistlusest, siis kajastame siinkohal ka laupäeva ja pühapäeva.

Haminas Soome Rahvuste Karika raames peetud sõitudes startinud Kätlin Sehver näitas ka laupäeval ja pühapäeval head minekut Utinkal. Kuni 25aastastele ratsanikele peetud 130 cm kõrguses puhtus-kiirus sõidus õnnestus teha puhas sooritus ning võtta 4. koht. Lord Leuga saadi 8kp ja 7. koht 13 võistleja hulgas.

Pühapäeval võtsid Kätlin ja Utinka 12 osaleja hulgas 2. koha 135 cm kõrguses ümberhüpetega sõidus (25a ja nooremad), kus ümberhüpetel saadi 4 karistuspunkti. Lord Leuga katkestati sõit pärast kolme maha-ajamist.

Tiit Kivisild startis laupäeval Torreroga kahevoorulises 150 cm kõrguses Bastioni GP sõidus, kus nende tulemuseks jäi 18. koht 21 osaleja hulgas 13 karistuspunktiga. Pühapäeval tehti puhas, kuid kahjuks aeglane sooritus 140 cm kiirusparkuuris, mis andis tulemuseks 13. koha 23 võistleja hulgas. Laupäeva hilisõhtul startis Tiit Cinnamoniga ka 6-takistuse sõidus, kus jäi jagama 3.-5. kohta.

Rahvuste Karika võitis Hollandi võistkond 9 karistuspunktiga.

Kõik Hamina tulemused leiate http://online.equipe.com/sv/competitions/2653