Katrin Liiv lahkub ERL-i kestvusratsutamise mänedžeri kohalt

Detsembris teatas Eesti Ratsaspordi Liidu kestvusratsutamise mänedžeri kohal toimetav Katrin Liiv, et ei jätka alates 1. jaanuarist 2017 enam sellel kohal.

Katrin tegutses antud ametikohal alates 2013. aasta kevadest ja otsustas nüüd rohkem pühenduda magistriõppele ja oma perele. Kestvusratsutamine on kiirelt arenev ala ja sellega seoses on ka mänedžeri tööülesannete hulk aina suurenenud. „See oli minu jaoks raske otsus. Kahjuks nõuavad nii õpingud kui mänedžeri töö palju aega ja ressurssi ning pidin tegema oma valiku,“ ütles Katrin. Siiski soovib ta ka edaspidi võimaluste piires nõu ja jõuga nii ratsaliidule kui kestvusratsutamisega tegelejatele abiks olla.

„Uudis, et Katrin meie tiimist lahkub, ei rõõmusta kedagi, sest tegu on väga hea kestvusratsutamise spetsialisti ja toreda inimesega. Loodame siiski ka edaspidi Katrini teadmisi erinevate kestvusratsutamise projektide juures ära kasutada ja koostööd teistes vormides jätkata,“ sõnas Eesti Ratsaspordi Liidu peasekretär Siim Nõmmoja.

Küsimusele, millal kuulutatakse välja konkurss uue inimese leidmiseks, ei osanud Nõmmoja hetkel öelda. „Lähiajal jätkame koostöös kestvusratsutamise komiteega. Otsuse uue inimese leidmiseks teeme uuel aastal,“ lisas ta.

Kogu ratsaliidu meeskond tänab siinkohal Katrinit hea koostöö eest ja tema suure panuse eest meie kestvusratsutamise arendamisse ning elab kaasa tema teekonnal kestvusratsutamise ametniku ja sportlasena.

Eesti Ratsaspordi Liit