Katrin Pill ja Adolf alustasid Ypäjäl võiduga, auhindu jagus teistelegi eestlastele

Kui koolisõitjad olid Ypäjäl laupäevaks võistlemise lõpetanud, siis alustasid takistussõitjad. Võistluse avapäeval tegid eestlaste parima tulemuse Katrin Pill ja Adolf võites 120 cm kõrguste takistustega sõidu.

Pilli (Ruila Tall) poolt võidetud sõit kujuneski eilseks eestlaste edukaimaks, mida päädis kaksikvõit. 73-e võistluspaari hulgas lõpetasid teisena Eleri Kiveste (Vändra) ja Coperfild. Lisaks jõudsid viiendale auhinnalisele kohale Andres Udeküll (KRT) ja Sir Sirius ning kaheksandale Madis Morna (KRT) ja St. Legar 154. Kiired sooritused tegid selles sõidus ka Udeküll ja Calcyl, kes saavutasid ainukesena aja alla 50 sekundi, ning Rosenberg ja Gamina, kuid mõlemal paaril pudenes üks takistus, mis jättis neid napilt, kuid kindlalt auhinnalistelt kohtadelt välja.

130 cm sõitis sarnaselt madalamale sõidule parima aja välja eesti võistluspaar, kuid neilgi pudenes üks takistus. Kätlin Sehver (Ruila Tall) ja Utinka S starisid viimaste hulgas ning lõpetades näitas on-line süsteem neile esikohta, kuid mõne minuti pärast fikseeriti tulemuseks siiski neli karistuspunkti. Samas jõudis Sehver hobusega Lord Leu auhinnalisele seitsmendale kohale. Eestlaste parimaks oli selles sõidus Morna St. Legariga, kes lõpetasid kuuendal kohal. 130 cm oli startijaid 56.

Märkimist väärivadveel mõningad eestlaste tulemused. 6-e aastaste hobuste 110 cm jagas Renek Rosenberg (Ruila Tall) hobusega Gamin D puhta sõiduga koos kolme konkurendiga esikohta, 5e aastaste 100 cm sõidus, mis samuti toimus vaid puhtusele, oli Katrin Pill Carlottaga üks kolmest raja puhtalt läbijast.

Ypäjä Winter Festival jätkub täna. Nii eilsed kui tänased jooksvad tulemused, samuti stardiärjekorrad, on leitavad aadressilt http://online.equipe.com/sv/competitions/3700 .