Katrin Pill ja Carlotta võitsid Vazgaikiemis avapäeva noorhobuste sõidu

Täna algas Leedus Vazgaikiemise ratsakeskuses Kesk-Euroopa liiga põhjaregiooni järjekordne MK-etapp, millel osaleb arvukalt Eesti takistussõitjaid. Avapäeva parim tulemus tuli Katrin Pillilt ja Carlottalt, kes võitsid noorhobuste sõidu.

Kuue- ja seitsmeaastaste hobuste parkuuris startis 40 paari, kellest kiireimat aega puhta sõidu juures näitasid Katrin Pill ja Carlotta. Eestlastele tulid samast sõidust veel ka viies ja kuues koht, mille võitsid vastavalt Renek Rosenberg ja Torpille du Banney ning Rein Pill ja Sinequamon. Katrin ja Rein Pill jõudsid auhinnalistele kohtadele ka samal rajal eelnevalt peetud viieaastaste hobuste sõidus, kus Katrin ja Lord of the Rings N saavutasid kolmanda, Rein ja Cinte Z neljanda koha.

Suures ringis sõideti avapäeval kõrgusel 140 cm, kus võidu võttis kohalik staar, maailma 87. takistussõitja Andrius Petrovas hobusega Complimento. Tiit Kivisild ja Cinnamon lõpetasid kuuendal, Ebbe-Liisa Sõnajalg ja Trooja seitsmendal kohal. 130 cm kõrguses parkuuris, mille võitis viimati Luunjaski samal kõrgusel võidutsenud valgevenelane Vital Dzjundikov hobusega Hermione Ask, saavutas teise koha Margit Mägi hobusega Artas. Kivisild ja Corsica lõpetasid seitsmendal, Katrin Pill ja Roos kaheksandal, Gunnar Klettenberg ja Replique D Honvault kümnendal ning Kätlin Sehver ja Exquise de Ste Hermelle üheteistkümnenda auhinnalise koha.

Hommikul peeti Vazgaikiemises parkuur noortele ja juunioritele. Kuuendal kohal lõpetasid Helen-Britt Liidemann ja Catana van`t Steenputje, seitsmendal Ketlin Ramjalg ja Qatimini des Vergers Z.

Leedu MK-etapi tulemused leiate aadressilt http://www.equestrian.lt/naujiena/2014-08-15-17-csi2-w-csij-a-csiy-a-csiyh1-vazgaikiemis-prienu-r