Katrin Pill ja Styling võitsid kuue tuhandikuga

Incukalnsis toimuva teise võsitluspäeva edukaimad olid Katrin Pill (Ruila tall) ja Styling, saavutades napi võidu Stasys Jasase ees.

Noorte ratsanike sõidus oli tublim Kätlin Sehver(Ruila tall) Lord Leuga, saavutades kolmanda koha. Neljas oli Liis Danelson(ruila tall) koos Empire’iga ja kuues Susan Kaleta(GKG) Aga Flamenco von Feichtil

Võistluspäeva kolmanda sõidu kõrgusel kuni 125cm võitis Stasys Jasas, kes on siimaani saavutanud väga häid tulemusi. Parim eestlane oli Triin Bergmann(Ruila tall), kes saavutas kolmanda koha Vythagorasega.

Päeva põhisõidu võitisid praegune Läti meister Girts Bricis ja Chandro H. Teiseks tuli Eesti kehtiv meister Andres Treve(Black Stallion) ja Ra. Neljandaks tuli Katrin Pill hobusega Late Night.

Homne päev toob veel mitmeid põnevaid starte. Päeva tipphetk on kell 17.10 algav Grand Prix, takistuste kõrgusega kuni 140cm. Eestlased stardivad selles sõidus järgmistelt positsioonidelt: Triin Bergmann esimene, kolmas Andres Treve, neljas Andrus Kallaste(Pärnumaa ratsaspordiklubi), kaheksas Katrin Pill ning üheksas Andres Udeküll(Parkuur). Kokku on startijaid kahekümne ringis.