Katrin Pill võistles nädalavahetusel Austrias Magna Racinos

Möödunud nädalavahetusel osales talveperioodiks Saksamaale siirdunud Katrin Pill (Ruila Tall) rahvusvahelisel CSI2* tasemega võistlusel Austrias mulluse noorte EM-i toimumise paigas Magna Racinos.

Katrin saavutas Austrias kolm auhinnalist kohta. Kaks neist hobusega Adolf, kellega osaleti n.n. pronkstuuril. Neljapäevases 120 cm sõidus saavutati 12. koht, laupäevases pronkstuuri finaalis, kus takistuste kõrguseks oli 125 cm, 11. koht. Kaheteistkümnes auhinnaline koht tuli Katrinile ka kuueaastase hobusega Carlotta, kellega võisteldi vastavas vanuseklassis. Kõik auhinnalised kohad tulid vigadeta sõiduga.

Magna Racinos võistles veel mitmeidki meie piirkonnas tuntud ratsutajaid. Grand Prix, mis CSI2* puhul traditsiooniliselt kõrgusel 145 cm, võitis mullu Saku Suurhalliski võistelnud poolakas Lukasz Koza hobusega El Camp. Kolmandana lõpetas GP meil arvukalt starte teinud Valgevene takistussõitja Yahor Morotski hobusel Wacantos.