Kavilda Suvi 2009

Hommik algas sombuse ilmaga, tunda oli isegi vihmahõngu, kuid ratsasportlasi, kes Kavilda Tallide suvevõistlustele kogunesid, see ei seganud. Kui võistlus kell 10.00 pihta hakkas, tuli isegi päike pilve tagant välja piiluma, mida imet siis seekord Kavilda Tallides tehakse.

Kavas oli tervelt 6 parkuuri, millest vaatemänguliseimaks tõotasid kujuneda 80 ja 100 cm kõrgused krossparkuurid. Rada oli rajameistri poolt hästi ette valmistatud ja küllaltki tehniliseks tehtud. Väiksema sõidu võitis meie talli noorsportlane Sigrid Sild Rembrandt’il ja raskema parkuuri vanameister Erki Hõim Dogomisel. Enim sportlasi osales 100 cm kõrguses parkuuris, kus võidutses Triinu Hansen Orendal. 110 cm parkuuri võitis Priit Järvloo Picassol ja 120 cm-s, mis oli ka päeva kõrgeim sõit, oli parim Urmas Kõrgvee Heraklesel.

Kavilda Tallide juhtkond tänab kõiki, kes aitasid võistlust läbi viia, eriti tublit rajameistrit Kristi Hannust ja kohtunike kogu ning loomulikult kõiki sportlasi, kes tegid meie päeva huvitavaks!