Kertu Klettenberg ja Rein Pill võitsid Moskva lähistel teatesõidu

Sel ja ka järgneval nädalavahetusel võistlevad mitmed Eesti takistussõitjad Moskva obalastis asuvas Maxima ratsaspordikeskuses rahvusvahelistel takistussõiduvõistlustel, kus eile, laupäeval, õnnestus Kertu Klettenbergil koos Rein Pilliga võita harva korraldatav teatesõit.

Eilse Maxima võistluse teatesõit peeti kõrgusel 125cm ja Tabel C põhimõttel. Sellises sõidus on mõlemad osalejad korraga väljakul, teatevahetus toimub hetkel, mil esimene võistleja on raja läbinud või teinud rajal esimese vea. Eesti paaril Kertu Klettenberg ja D.Lady ning Rein Pill ja Sinequamon õnnestus lähimaid konkurente edestada enam, kui viie sekundiga. Kokku osales teatesõidus kuus paari.

Reedeses suure ringi sõidus kõrgusel 140cm jõudsid auhindadele Gunnar Klettenberg ja Rein Pill. Sõidu võitis Vladimir Beletsky hobusega Rocketman, Gunnar saavutas hobusega Traffic viienda ja Quote seitsmenda koha. Kuuendaks platseerus Rein Pill hobusega A Brok. Neljapäeval lõpetas Rein Pill kõrgusel 130cm hobusega Alfons Ra kuuendal, Kertu Klettenberg hobusega D.Lady seitsmendal kohal, sama päeva 140cm sõidus olid Pill ja A Brok seitsmendal auhinnalisel, Kertu ja Toscana kümnendal kohal.

Täna on Maximas kavas CSI2* Grand Prix kõrgusel 145cm. Tulemused ja rohkem infot ratsakeskuse kohta leiate nende vene keelselt koduleheküljelt aadressil http://www.maximaequisport.ru/