Kesk-Euroopa põhjaregiooni liidriks tõusis Petrovas, Kivisild jälle neljas

Möödunud nädalavahetusel Šiauliais peetud Kesk-Euroopa takistussõiduliiga etapp tõi järjekordseid korrektuure liiga üldseisu. Senine liider Kristaps Neretnieks võistles neil päevil edukalt Saksamaal Kielis ja nii tõusis uueks edetabeli juhiks Šiauliais neljanda koha saavutanud Andrius Petrovas.

Lisaks lätlasele Neretnieksile ei kogunud mäletatavasti Leedust punkte ka Tallinnas võitnud Tiit Kivisild, kes Sullivaniga katkestas, küll aga tegid seda edetabeli eesotasasasunud Andis Varna ja Andrius Petrovas. Viimane saavutas hobusega Complemento neljanda koha, mis andis 13 punkti. Sellega tõusis leedukate liidri punktisumma 75-le punktile, mis lükks 73 punkti omava Neretnieksi teiseks. Varna seevastu sai kaheksanda koha eest 9 punkti ning möödus nüüd punktisummaga 67 uuesti Kivisildist, kes jätkab 61 punktiga neljandal kohal.

Liidrite seltskonnale väga lähedale tõusis Šiauliais võitnud ja Tallinnas kolmas olnud poolakas Michal Kazmierczak, kellel viiendana punkte 59. Kuuendana jätkab Vladimir Beletsky, kes kogunud 50 punkti. Seitsmes on 40 punktiga tšehhitar Zuzana Zelinkova, kaheksas 37 punktiga tema kaasmaalane Ales Opatrny. Üheksandaks tõusis Leedus teise koha saavutanud Kertu Klettenberg 35 punktiga ning kümnes on Hanno Ellermann, kellel punkte 32.