Kesk-Euroopa takistus- ja koolisõiduliigade MK jätkub neil päevil Šiauliais

Tänasest pühapäevani peetakse Leedus Šiauliais Kesk-Euroopa liiga MK-etapp nii takistus kui koolisõidus, kohale on sõitnud mitmedki Eesti ratsasportlased.

Šiauliais korraldatakse suuremat sisevõistlust kolmandat aastat. Kui takistussõidu MK-etapp oli kavas juba möödunudki aastal, siis koolisõitjad jagavad MK-punkte tänavu esmakordselt. Eesti takistussõitjatest astuvad Šiauliai põhiklassides üles Oliver Karma, Urmas Raag, Tiit Kivisild, Kullo Kender ja Renek Rosenberg. Lisaks neile on üles antud noorte hobuste klassidesse Kaidi Lunter, Riina Seder, Catlin Vatsel, Helene Marie Rägo, Helena Palu ja Heiki Vatsel. Naaberriikide tuntumatest sõitjatest on võistlustules venelased Vladimir Beletsky ja Aleksander Belekhov, kes mäletatavasti võitis Tallinna etapi ja asus liigat juhtima, samuti lätlane Andis Varna, Tallinnas osalenud poolakas Michal Kazmerczak ja loomulikult Leedu paremik. Möödunud kolmapäeval muide lõppes tuntud leeduka Andrius Petrovase võistluskeeld ning Petrovase etteasteid on Leedu publikul võimalik jälgida kogu nädalavahetuse.

Takistussõidu MK-etapi kohta leiate lisainfot aadressilt http://www.equestrian.lt/naujiena/2015-10-09-11-csi2-w-csiyh1-siauliu-arena-siauliai

Koolisõidu etapi kohta on Leedu korraldajad kitsid lisainfot jagama, teada on nii palju, et Eestist osaleb Dina Ellermann.