Kesk-Euroopa takistussõidu MK hooaeg jätkub sel nädalal Vazgaikiemises

Täna jätkuvad möödunud nädalal Leedu Vazgaikiemise ratsakeskuses alanud rahvusvahelised võistlused Kesk-Euroopa liige MK-etapiga takistussõidus. Punktilisa asub püüdma tänavu ühe etapi võitnud Gunnar Klettenberg.

Sel nädalavahetusel osalevad Vazgaikiemises CSI2*-W tasemega võistlustel eestlastest Kelli Laev, Margit Mägi, Katrin Pill ning Gunnar Klettenberg, kelle üheks eesmärgiks koguda täiendavaid punkte MK liiga edetabelisse.

Heites esialgse pilgu liiga edetabelisse, leiame liidrikohalt tänavu Minski ja St. Peterburi MK-etappid võitnud St. Peterburi takistussõitja Anna Gromzina, kes esialgsetel andmetel Vazgaikiemise etapil ei osale. Gromzina tulemiks on 64 punkti. Teisel positsioonil on hetkel Moskva-Otrada etapi võitnud ja Riias teisena lõpetanud Gunnar Klettenberg 56-e punktiga ning kolmandal Leedukate esinumber Benas Gutkauskas, kellel punkte 45. Rohkem eestlase hetkel esikümnesse ei mahu. Paremuselt järgmine meie sportlane on Leedu Zagare etapi võitnud Rein Pill, kellel punkte 24 ja 13-s positsioon.

Hobumaailm püüab lugejatele Vazgaikiemisest infot edastada – meie agendid on kohapeal.