Kestvusratsutamisel on nüüd oma kodulehekülg

Kestvusratsutamise aktiivne kogukond on seni infot levitanud ja omavahel ühendust pidanud nii Hobumaailma erilehe, Facebooki gruppide kui erinevate väiksemate kodulehtede abil. Tänaseks on viimaks valminud terviklik koduleht www.kestvusratsutamine.ee.

Leht toob teieni kestvusratsutamise alased uudised ja artiklid, reeglid, ametnikud, ala tutvustuse Eesti ja maailma mastaabis, jooksvad tabelid, võistluskalendri ja palju muud. Lisaks on võimalik lühidalt lugeda meie tuntumate kestvusratsutajate kohta ning lehel peetakse ka arvestust enim kilomeetreid läbinud hobuste ja sõitjate üle.

Samuti kolib Haanjamaa rahvusvahelist kestvusratsutamise võistlust eksponeeriv link Hobumaailmast üle kestvusratsutamine.ee-sse, seega edaspidi leiate kõik Kurgjärve võistluse kohta just sealt.

Kestvusratsutajad juhivad ühtlasi tähelepanu hetke kõige aktuaalsemale uudisele – juba homme, 14. detsembril toimub Jänedal kestvusratsutamise koolitus, kus sel aastal pannakse põhirõhk veterinaariale. Koolituse viivad läbi tunnustatud FEI veterinaarid Poolast- Piotr Szpotanski (FEI 4*) ja Jaroslaw Rubersz (FEI 2*). Traditsiooniliselt lõpeb koolituspäev kestvusratsutajate hooaja lõpupeoga Musta Täku Tallis.