Kilgis noppis põhisõidu võidu Mia-Marleen Lanno

Põhisõidu võitjad Mia-Marleen Lanno ja Ciao Belo Des Erables. Foto: Celin Lannusalu

27. juulil olid takistussõitjad võistlustules Kilgi Tallis. Kuuma ilmaga viidi läbi kolm parkuuri kõrgustel 60-130 cm. Põhisõidus olid parimad Mia-Marleen Lanno ja Ciao Belo Des Erables.

Võistluspäeva esimeses parkuuris kõrgustel 60-80 cm osales üheksa paari. Puhtus-kiirus parkuuris oli vigadeta sooritusi neli. Kiireima ajaga teenisid parima tulemuse Keissy Kurg (ESHKS) ja Z Geisha, kes edestasid teise koha saanud paari pea kahe sekundiga. Teise tulemuse said kirja Adele Alver (Viljandimaa RSK) ja Pandera, kolmandad olid Liis Heinoja (Tartu Ratsakool) ja Ally Chilli.

Kaheksateist paari osales 100 cm sõidus, neist viis lõpetasid raja eksimusteta. Esikoha said Norman Nõmmoja (Tartu Kalevi RK) ja Alex. Napilt teiseks jäid Liisu Maidi Varik (Nõo RK) ja Sandra Day. Kolmandal positsioonil lõpetasid Anne Tipp (tartu Ratsakool) ja Gross.

110 cm kahefaasilises parkuuris oli vigadeta sõite kaks – esikoha noppisid Rainer Hõim (Tartu Kalevi RK) ja Odin, teised olid Anetta Vanessa Järg (Tartu Kelvi RK) ja Lundver. Kolmanda tulemuse said kirja Kirke Kütt (Tartumaa RSK) ja Putter Atacama, kes teenisid teises faasis 4kp.

Võistlusele pani punkti 120/130 cm puhtus-kiirus parkuur, kus osales kaheksa paari. Vigadeta sõidu ja parima ajaga lõpetasid Mia-Marleen Lanno (Tondi RSK) ja Ciao Belo Des Erables. Ka teise koha saanud Rainer Hõim (Tartu Kalevi RK) ja Odin lõpetasid eksimusteta. Kolmanda koha sai 4kp-ga Stella-Ingrid Liinamäe (Tartu Kalevi RK) hobusega Calimero Von Cimely.

Tulemused: https://ratsanet.ee/system/files/7608/TS_Kilgi_27.07.19.pdf?1564246576