Kivisild ja Calina alustasid Moskvas pühapäeva kolmanda kohaga

Moskva CSIO5* võistluse viimane päev algas meie aja järgi juba kell 8.00, kui võistlejad hüppasid takistusi kõrgusel 145 cm. Esmakordselt sel nädalavahetusel mängiti Bitsa keskuses Madalmaade hümni, Eestile tulid kolmas ja kuues koht.

Täieliku vastandina eile õhtusele suurele sõidule oli täna hommikuses ja 10 cm madalamas parkuuris vaid kolm puhast sooritust. 145 cm kõrguste takistustega puhtusele ja kiirusele peetud sõidu võit läks seekord hollandlasele Peter Geerinkile, kuid millisel hobusel, ei ole toimetusele päris selge. Kui kapjumping.com on-line režiimis antakse Geerinkile võit hobusel Winston, siis ametlikul tulemuste alamlehel hobusel Vythagoras. Üks on selge, võitnud hobuse sadulas oli Peter Geerink. Üle kuue sekundi aeglasema tulemusega saavutas Tiit Kivisild Calinaga kolmanda koha. Teisena lõpetas venelanna Olga Chechina hobusel Ziezoo. Gunnar Klettenberg ja Lance S ajasid maha ühe takistuse ja lõpetasid auväärt kuuendal kohal.

Täna on Moskvas kavas veel kaks sõitu – kahefaasiline 150 cm ning Grand Prix kõrgusel 160 cm.Grand Prix sõidus, kus auhinnafondiks 86 000 eurot, on võimalik täita tuleval aastal Taanis toimuvate Euroopa meistrivõistluste normatiivi.